Hizmetlerimiz

Taşımacılık Hizmetleri

Proje Taşımacılığı

Kamu ve özel sektörde müşterilerin istekleri doğrultusunda belirli bir zaman dilimi içerisinde verilen hizmettir.Bu hizmetin içerisinde gelen ürünlerin ön depolaması,elleçleme işlemleri,güzergah planlaması ve dağıtım yer almaktadır. Fakıoğlu bünyesinde faaliyet gösteren proje departmanı, alt ve üst yapı, yol, toplu konut, baraj, ve diğer tüm inşaat proje taşıma işlerini anahtar teslim olarak sunmaktadır. -Çelik ve demir taşımacılığı -Hammadde taşımacılığı -İş makineleri taşımacılığı -Gemi + demir yolu multi modal taşımalar -Çıkışta ve varışta gümrükleme ve antrepo hizmetleri

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur.Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur.

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Fakıoğlu Lojistik’ın formen’i ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır. Fakıoğlu Lojistik hep gelecekteki olumlu yada olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine formen tarafından verilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka Fakıoğlu Lojistik ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.

Fuar Taşımacılığı

Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yada kurumlara özel bir hizmet. TAM ZAMANINDA TESLİM Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır. Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.

Depolama Hizmeti

Eşya Depolama

Fakıoğlu Depo , evinizdeki eşyaları eviniz koşullarında güvenle Depolamak için kurulmuş, faaliyetlerini Fakıoğlu Depolarında tüm Türkiye’de 10 bölgede devam etmekte olan bir kuruluştur. Eşya Depolama, özel koşullar isteyen, dış ortama ve dış ortamdan gelebilecek tüm zararlara karşı kapalı, güvenliği sağlanmış koşulları sağlamalıdır. Eşyanızın muhteviyatı ne olursa olsun mutlaka sizler için kıymetlidir. Size özel eşyanızı Depolayacak kuruluşun bu doğrultuda tüm imkanlarını organize etmiş olması gereklidir. Fakıoğlu Depo‘nun ekibi ve ekipmanları bu konuda müşterilerine en güvenli ve en uygun Depolama hizmetini vermek için eğitilmiş personeliyle, güvenli ve pratik Depolama sistemiyle tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Lojistik Hizmetleri

Fakıoğlu Lojistik, ulusal ve uluslararası taşımacılık hizmetleriyle iş ortaklarının rekabet gücüne katma değer sağlamaya devam ediyor. Yurtiçi taşımacılık hizmetleri kapsamında Fakıoğlu Lojistik, ulusal dağıtım, parsiyel dağıtım, komple dağıtım ve özel taşımacılık hizmetleri sağlıyor. Fakıoğlu Lojistik, özel taşımacılık konseptinde ürün taşımacılığı, dağıtım ve soğuk zincir taşımalarıyla müşterilerinin zaman ve maliyet kısıtlarına en uygun çözümleri üretiyor.
Firmamız, siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamıştır. Geçmişte olduğu gelecekte de lojistik hizmetlerinde birinci sırada yer almayı sağlayacak başarılar sergileyecektir. Bizlere ulaşmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız olacaktır.

Fakıoğlu lojistik olarak müşterilerimize komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Tek veya çok parçalı yüksek tonajlı malzemelerin özmal ve kiralık araçlarımız vasıtası ile noktadan noktaya taşınması hizmetidir.
Fakıoğlu Lojistik, uluslararası taşımacılık hizmetleri kapsamında kurduğu Fakıoğlu Global şirketiyle iş ortaklarına uluslararası taşımacılık alanında da en rekabetçi çözümleri sunuyor. Fakıoğlu Lojistik, hava, kara, deniz, demiryolu, likit tank ve intermodal taşımacılık gibi entegre hizmetleriyle müşterilerinin uluslararası alanda da çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Fakıoğlu Lojistik sizlere var olan standartların üzerinde güvenli bir hizmet sunuyor.Sektörde ilk sıralarda yer almamızın sebebi müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmamızdır. Firmamız olarak 2007 yılından beri sizlere bu sektörde hizmet vermekteyiz.Yılların bizlere kattığı deneyim ve tecrübelerle her zaman kendimizi bir adım ilerlettik ve şimdi içerisinde bulunduğumuzu konuma geldik. Firmamız her zaman gelişmeye ve yenilenmeye açıktır.